2020 English Open Automatic Ball Trap - East Yorkshire Clay Shooting Ground

The current entries for this event are shown below:
Please note that where we’ve reserved positions / pegs for teams or those on our waiting lists that these will not appear on the overview. As such, any positions / pegs that  may appear to be missing are not available to book but will be allocated by us.

Date Group Peg Name County Class Category
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 1 John Lucy MERSEYSIDE B SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 2 Andrew Rough SCOTLAND C VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 3 David O'Donnell CHESHIRE B SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 4 David Breen C VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 5 Dawn Breen SCOTLAND D LADY/VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 6 Ian Ross C SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 7 Mairi Ross D LADY
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 8 Alan Routledge NORTHUMBERLAND B SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 9 Robert Bright YORKSHIRE B SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 10 Nicholas Harris LANCASHIRE B VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 11 Philip Sanders A VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 12 Norman Eaton LINCOLNSHIRE B SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 13 Anthony Paley LANCASHIRE SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 14 Mathew Paley LANCASHIRE COLT
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 15 Renny Taylor YORKSHIRE D VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 16 Peter Hancock YORKSHIRE C VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 17 John Reilly WARWICKSHIRE B VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 18 Tony Clayton NORTHAMPTONSHIRE D VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 19 Katherine Bright ISLE OF WIGHT B LADY
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 20 Paul Killingley CUMBRIA C SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 21 Hermione Burns GREATER LONDON D LADY/COLT
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 22 John Leightley NORTHUMBERLAND B SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 23 Ray Sutton STAFFORDSHIRE A VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 24 Philip Newton YORKSHIRE A VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 25 Stephen Corner DURHAM B SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 26 Andrew Dunne MERSEYSIDE A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 27 Christopher Henshaw DURHAM D VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 28 Leah Southall STAFFORDSHIRE C LADY/JUNIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 29 Finley Bowles KENT D COLT
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 30 David Hardy LEICESTERSHIRE B SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 31 Gareth Roberts D VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 32 Jack Wilkinson LINCOLNSHIRE A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 33 Michele Rowe HERTFORDSHIRE C LADY/VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 34 Alan Haynes HERTFORDSHIRE C VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 35 Gary Boardman LINCOLNSHIRE D SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 36 Tony Coulstock KENT A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 37 Keith Ritchie DERBYSHIRE A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 38 Paul Osborne YORKSHIRE B SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 39 Adam Holmes DURHAM B SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 40 Matthew Thomas ISLE OF WIGHT B SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 41 Alan Paige YORKSHIRE B VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 42 Sue Bate NORTHAMPTONSHIRE C LADY/VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 43 Nigel Caves HERTFORDSHIRE A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 44 Michael Cooper LINCOLNSHIRE B VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 45 Jeff Cole LANCASHIRE D VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 46 Geoffrey Nutter LANCASHIRE C SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 47 Bernard Hutchinson SHROPSHIRE D SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 48 John Titterington LANCASHIRE A VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 49 Jaroslaw Czachar LANCASHIRE C VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 50 Christopher McReynolds WARWICKSHIRE C SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 51 Adrian Snell NOTTINGHAMSHIRE B SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 52 Andy Cooper YORKSHIRE A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 53 Michael Barker YORKSHIRE D VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 54 Jackie Houghton LINCOLNSHIRE C LADY
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 55 Marvin Houghton LINCOLNSHIRE A VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 56 Phillip Frankland YORKSHIRE A VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 57 Howard Beaumont YORKSHIRE A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 58 David Lazenby YORKSHIRE VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 59 Andrew Lazenby YORKSHIRE VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 60 Gordon Branthwaite CUMBRIA B SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 61 Owen Vining YORKSHIRE A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 62 Darren Watkinson NOTTINGHAMSHIRE B SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 63 Vitek Urbanski DURHAM C SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 64 Ryan Askem YORKSHIRE B JUNIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 65 Doug Maclean DURHAM C SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 66 David Lloyd LANCASHIRE A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 67 Hugh Allan SCOTLAND B VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 68 Ted Philipson DURHAM B VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 69 Ian Woodhead LANCASHIRE A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 70 Michael Vere-Hodge ? VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 71 David Sipling LINCOLNSHIRE A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 72 Andrew Greenwood LANCASHIRE A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 73 William Gilbert NORFOLK A JUNIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 74 Richard Gilbert NORFOLK A VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 75 Charlie Madden GREATER LONDON B JUNIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 76 Robert Denoon NOTTINGHAMSHIRE A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 77 Robert Tucker LEICESTERSHIRE C VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 78 Mark Delf NORTHUMBERLAND A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 80 Nicola Heron BERKSHIRE D LADY/VETERAN
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 82 Rebecca Wockenforth MERSEYSIDE LADY
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 85 William Taylor YORKSHIRE D COLT
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 86 Joseph Tune LINCOLNSHIRE B JUNIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 87 Matthew Coward-Holley ESSEX A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 88 Elena Taylor LINCOLNSHIRE D LADY
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 99 Cory Doble DURHAM B JUNIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 100 Henry Trudgeon CORNWALL COLT
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 101 Adam Gutteridge STAFFORDSHIRE A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 125 Matthew Panter GLOUCESTERSHIRE A SENIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 143 Lucy Hall YORKSHIRE B LADY/JUNIOR
Saturday 8th August, 2020 09:00 1 144 Thomas Burns B JUNIOR